| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Model | Precision 7550 |
| Typ | wzmocniony |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | Precision 7550 i7-10750H FHD DOTYKOWY |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-10750H |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.60 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.00 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 12.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Liczba slotów RAM | 4 |
| Pojemność dysku | 954 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2, M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Maksymalny czas pracy baterii | 5.00 h |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Złącza | HDMI, mini DisplayPort, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, Thunderbolt, USB 3.0, USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C |
| Komunikacja | Bluetooth, Intel Wireless Display (WiDi), LAN 10/100/1000 Mbps, LAN 10/100 Mbps, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Cechy dodatkowe | Zasilacz, Sprawna bateria |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 36.00 cm |
| Wysokość produktu | 2.74 cm |
| Głębokość produktu | 24.20 cm |
| Waga produktu | 2.49 kg |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: 66aaf534-7f16-4f00-a015-4009327ed8a1
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2212)
Laptopy Kielce
 
(652)
Laptopy Lublin
 
(207)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(74)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Elbląg
 
(44)
Laptopy Kobyłka
 
(44)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(34)
Laptopy Legionowo
 
(29)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(22)
Laptopy Jarosław
 
(20)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(15)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Kamienna Góra
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Łosice
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Brwinów
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)