| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dell |
| Model | Dell Precision M6800 |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
| Kod producenta | M6800-4600M-DRW-K3100M-W10P |
| Przekątna ekranu | 17.30 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-4600M |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.90 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Pojemność dysku | 240 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Model karty graficznej | AMD FirePro M4150 |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3918f62b-2698-40ae-8c5b-519373ef73cd
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2240)
Laptopy Kielce
 
(573)
Laptopy Lublin
 
(219)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(76)
Laptopy Sosnowiec
 
(68)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(45)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(43)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(30)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(17)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Chrzypsko Wielkie
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Komorniki
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)