| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dell |
| Typ | stacja robocza |
| Model | Precision M6800 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | M6800 i7/32GB/500GB kam |
| Przekątna ekranu | 17.30 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-4900MQ |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.80 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.80 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 1600 |
| Liczba slotów RAM | 4 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Typ dysku twardego | SSD + HDD |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA Quadro K5100M |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | DisplayPort, D-Sub (VGA), eSata, ExpressCard, HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 3.0 typ A |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura numeryczna, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 27032ce9-0031-4f9f-a463-bf6de9220128
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2231)
Laptopy Kielce
 
(589)
Laptopy Lublin
 
(207)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Przemyśl
 
(30)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(19)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Drawsko
 
(17)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kłodzko
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Krotoszyn
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Góra
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Bolesław
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Milejów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)