| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kolor | czarny |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Typ | standardowy |
| Model | Vostro 15 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Ekran dotykowy | nie |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Model procesora | Intel Core i5-1130G7 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ napędu | brak |
| Marka | Dell |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: aeb22b11-8b32-43b0-9b9f-38b7df9fcc38
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2241)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Nowa Wola
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Myszków
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Jabłonna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Skwierzyna
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)