| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Model | gf75 |
| Przekątna ekranu | 17.3 " |
| Ekran dotykowy | nie |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.5 GHz |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Marka | MSI |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Model procesora | Intel Core i5-10500H |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Typ matrycy | IPS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.5 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 8 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Odświeżanie matrycy | 144 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c9f408a1-f433-4fb2-a827-3efa8c85ec78
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2241)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Libertów
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Nowa Wola
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Myszków
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Jabłonna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Skwierzyna
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)