| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Model | 15-DW1000NW |
| Seria procesora | Intel Core i3 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Marka | HP, Compaq |
| Kod producenta | 15-DW1000NW |
| Układ klawiatury | ARABIC (qwerty) |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 3c39d0c4-6757-4f5a-a093-d2c0d4b8b683
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2239)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(29)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Żywiec
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Szczecinek
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)