| Stan | Uszkodzony |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Seria procesora | Intel Core 2 Duo |
| Wielkość pamięci RAM | 1 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1440 x 900 |
| System operacyjny | Windows 7 Home 64-bit |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Przekątna ekranu | 17.00 " |
| Model | Compaq 6830s |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| EAN (GTIN) | 4021499097872 |
| Kod producenta | 4021499097872 |
O przedmiocie
Oferta: 339565cd-1117-4933-9239-6721ad50ba0f
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2242)
Laptopy Kielce
 
(620)
Laptopy Lublin
 
(204)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(22)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Będzin
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Zakroczym
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Milejów
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Manowo
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Siekierki Wielkie
 
(4)
Laptopy Jabłonna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)