| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HP |
| Model | HP ProBook 440 G7 |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | HP ProBook 440 G7 |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-10210U |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.60 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.20 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 6.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce MX130 |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 2.0, USB 3.0, USB 3.0 typ C |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Kolor | srebrny |
| Waga produktu | 1.55 kg |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f8043211-9219-4609-85f6-18e2d101b8c0
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2219)
Laptopy Kielce
 
(654)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(100)
Laptopy Opole
 
(74)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Mościska
 
(51)
Laptopy Elbląg
 
(45)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(42)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(35)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Przemyśl
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(22)
Laptopy Jarosław
 
(20)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(14)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Kamienna Góra
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Brwinów
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Sierpc
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)