| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HP |
| Seria procesora | AMD A4 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Typ matrycy | TN |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | AMD A4-9120e |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon R3 |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | USB 3.0 typ A, minijack 3,5 mm (audio), HDMI |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura |
| Kolor | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Model | Stream 14-ds0000ns |
| Kod producenta | Stream 14-ds0000ns |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Pojemność dysku | 64 GB |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.20 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 1.00 MB |
| Szerokość produktu | 33.70 cm |
| Wysokość produktu | 1.90 cm |
| Głębokość produktu | 22.50 cm |
| Waga produktu | 1.50 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b0bac656-6040-40d6-beee-fab92a649715
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2219)
Laptopy Kielce
 
(655)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(73)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Mościska
 
(51)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(42)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(22)
Laptopy Jarosław
 
(21)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)