| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Huawei |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | AMD Ryzen 5 3500U |
| Seria procesora | AMD Ryzen 5 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon Vega 8 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional Education |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | kamera |
| Kolor | srebrny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | Nbl-WAQ9R |
| Kod producenta | Z01CKW |
| Przekątna ekranu | 14 " |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.175 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9a4a5765-278a-4f7a-8dc8-2aa9dd9e6717
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2244)
Laptopy Kielce
 
(620)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(22)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Limanowa
 
(13)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Żywiec
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)