| Stan | Bardzo dobry |
| Model procesora | Intel Core i5-10210U |
| Materiał | metal |
| Zawiera baterie | tak |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Ekran dotykowy | nie |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Model | Matebook D15 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Marka | Huawei |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Kolor | srebrny |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Typ | standardowy |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d549e0a0-06b6-4f10-ae00-41c23a313ff3
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2243)
Laptopy Kielce
 
(620)
Laptopy Lublin
 
(204)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Wągrowiec
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Limanowa
 
(13)
Laptopy Żywiec
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Będzin
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)