| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 52.50 Wh |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | S340-14API |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Model | IDEAPAD S340-14API |
| Pamięć podręczna procesora | 6.00 MB |
| Seria procesora | AMD Ryzen 5 |
| Marka | Lenovo |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2400 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 620 |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Waga produktu | 1.80 kg |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Zawiera baterie | tak |
| Kolor | szary |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Ekran dotykowy | nie |
| Typ matrycy | TN |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Głębokość produktu | 24.50 cm |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Cechy dodatkowe | Aluminiowa obudowa |
| Liczba komór akumulatora | 2 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Typ | standardowy |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.90 GHz |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Model procesora | Intel Core i5-8265U |
| Złącza | HDMI, USB 3.0, USB 3.1 typ C |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.60 GHz |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 35.80 cm |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 12 GB |
| Maksymalny czas pracy baterii | 10.00 h |
| Liczba slotów RAM | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Wysokość produktu | 1.79 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6a5a9cc7-9997-47d0-a12b-c413fbe9118a
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2213)
Laptopy Kielce
 
(653)
Laptopy Lublin
 
(201)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(74)
Laptopy Sosnowiec
 
(68)
Laptopy Mościska
 
(51)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(13)
Laptopy Łuków
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)