| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Lenovo |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Typ | standardowy |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | Intel Core i7-5600U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 5500 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | USB 3.0 typ A, RJ-45, D-Sub (VGA), mini DisplayPort |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | klawiatura numeryczna, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad, klawiatura |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | ThinkPad T550 |
| Kod producenta | Lenovo ThinkPad T550 |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.60 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.20 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 4.00 MB |
| Liczba slotów RAM | 2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5795e695-e392-4f0d-857b-789d353f1722
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2312)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Mysłowice
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Jarosław
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)