| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | IBM, Lenovo |
| Typ | ultrabook |
| Model | ThinkPad T490s |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | 20NX007DPB |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-8265U |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.60 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.90 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 6.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2400 |
| Liczba slotów RAM | 1 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics 620 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 57.00 Wh |
| Maksymalny czas pracy baterii | 20.00 h |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ C |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 32.90 cm |
| Wysokość produktu | 1.67 cm |
| Głębokość produktu | 22.61 cm |
| Waga produktu | 1.35 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 57362e2a-7768-45f1-ab05-6b68423147a0
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2241)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Żywiec
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)