| Stan | Bardzo dobry |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Model | Lenovo ThinkPad T510 |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.66 GHz |
| System operacyjny | Windows 7 Professional 64-bit |
| Pojemność dysku | 240 GB |
| Kolor | czarny |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Waga produktu | 3.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Złącza | DisplayPort, D-Sub (VGA), eSata, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 2.0 |
| Typ napędu | brak |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Cechy dodatkowe | QWERTY PL Po zastosowaniu naklejek spolszczających |
| Marka | IBM, Lenovo |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki |
| Typ | standardowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kod producenta | Lenovo ThinkPad T510 i7/8/240 |
| Układ klawiatury | NORDIC (qwerty) |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 964a56bd-0395-496b-afe2-a8b1673860af
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2240)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(207)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(87)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Wągrowiec
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Żywiec
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Będzin
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)