| Stan | Uszkodzony |
| Typ | ultrabook |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core 2 Duo |
| Wielkość pamięci RAM | 2 GB |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera |
| Model | A1370 |
| Przekątna ekranu | 11.6 " |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Waga produktu | 1.06 kg |
| Szerokość produktu | 30 cm |
| Głębokość produktu | 19.2 cm |
| Wysokość produktu | 1.7 cm |
O przedmiocie
Oferta: 991ae68d-5d7e-46c3-bc14-03f42271afe8
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2226)
Laptopy Kielce
 
(458)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Kobyłka
 
(49)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Zamość
 
(33)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Puławy
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)