| Stan | Bardzo dobry |
| Typ | standardowy |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-7700HQ |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2400 |
| Typ dysku twardego | SSD + HDD |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Model | 7RFX Leopard Pro |
| Przekątna ekranu | 17.30 " |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c7a71e85-2322-482b-8772-16382508572e
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2218)
Laptopy Kielce
 
(654)
Laptopy Lublin
 
(205)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Piaseczno
 
(83)
Laptopy Opole
 
(73)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Mościska
 
(51)
Laptopy Elbląg
 
(44)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(22)
Laptopy Jarosław
 
(21)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)