| Stan | Bardzo dobry |
| Typ | standardowy |
| Model | CR640 |
| Układ klawiatury | ARABIC (qwerty) |
| Przekątna ekranu | 15.5 " |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.10 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 6aaa93cf-bc6c-4a86-b09f-7c2d9e04ddbb
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2242)
Laptopy Kielce
 
(622)
Laptopy Lublin
 
(197)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(60)
Laptopy Kobyłka
 
(58)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Przemyśl
 
(37)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(35)
Laptopy Zamość
 
(34)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Jelenia Góra
 
(28)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Żywiec
 
(15)
Laptopy Szczecinek
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Jarosław
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(9)
Laptopy Koło
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Raszków
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Brzozów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Manowo
 
(7)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Góra
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Jabłonna
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Osielsko
 
(7)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Poraj
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Wołów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Szczekarków
 
(4)
Laptopy Sierpc
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)