| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu | 3 kg |
| Liczba komór akumulatora | 6 |
| Pojemność dysku | 1250 GB |
| Pamięć podręczna procesora | 6 MB |
| Kod producenta | GE72 6QD-028XPL |
| Maksymalny czas pracy baterii | 10 h |
| Przekątna ekranu | 17.3 " |
| Model | GE72 6QD Apache Pro |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.5 GHz |
| Marka | MSI |
| Pojemność akumulatora (mAh) | 4730 mAh |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6 kg |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.6 GHz |
| Liczba slotów RAM | 2 |
O przedmiocie
Oferta: d0d64563-cedc-4add-969c-55ee9f807f3f
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2247)
Laptopy Kielce
 
(622)
Laptopy Lublin
 
(197)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(60)
Laptopy Kobyłka
 
(58)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Przemyśl
 
(37)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(35)
Laptopy Zamość
 
(34)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Jelenia Góra
 
(28)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Szczecinek
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Jarosław
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(9)
Laptopy Koło
 
(9)
Laptopy Brzozów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Raszków
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Manowo
 
(7)
Laptopy Góra
 
(7)
Laptopy Osielsko
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(7)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Jabłonna
 
(7)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Poraj
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Wołów
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Komorniki
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Siekierki Wielkie
 
(4)