| Stan | Bardzo dobry |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 17.30 " |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Model | GF75 THIN 8RD |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q |
| Ekran dotykowy | nie |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.00 GHz |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.30 GHz |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Kolor | czarny |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Model procesora | Intel Core i5-8300H |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 3.0, USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Marka | MSI |
| Pamięć podręczna procesora | 8.00 MB |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Typ | wzmocniony |
| Materiał | metal |
| Kod producenta | GF75 |
O przedmiocie
Oferta: 67a3c5f6-d171-44e5-b4c6-b2d714a97274
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2245)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(195)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(81)
Laptopy Sosnowiec
 
(59)
Laptopy Kobyłka
 
(58)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Przemyśl
 
(37)
Laptopy Zamość
 
(36)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(35)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Jelenia Góra
 
(28)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Szczecinek
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Jarosław
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(14)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Limanowa
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Koło
 
(9)
Laptopy Brzozów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Stary Sącz
 
(8)
Laptopy Manowo
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Góra
 
(8)
Laptopy Raszków
 
(8)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Jabłonna
 
(7)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Osielsko
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Poraj
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Wołów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Żabno
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Brwinów
 
(4)