| Stan | Bardzo dobry |
| Przekątna ekranu | 17.3 " |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD + HDD |
| Model | MSI GL73 RC |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Pojemność dysku | 1250 GB |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Model procesora | Intel Core i5-8300H |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Marka | MSI |
| Liczba wolnych slotów RAM | 1 |
| Multimedia | mikrofon, kamera, głośniki |
| Typ | standardowy |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 1732c0dc-e211-4189-adb1-c5356ce8b2ef
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2250)
Laptopy Kielce
 
(623)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Nowa Wola
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)