| Stan | Bardzo dobry |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Marka | MSI |
| Typ | wzmocniony |
| Układ klawiatury | FR (azerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1024 x 768 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Typ matrycy | TN |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | Intel Core i7-8750H |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Interfejs dysku | PCIe, mSATA, SATA II, SATA III, PATA (IDE/ATA), M.2, M.2 PCIe, SATA |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 3000 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Technologia akumulatora | niklowo-kadmowy |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | Blu-ray, DVD |
| Złącza | RJ-45, minijack 3,5 mm (audio), USB 3.2 typ C Gen 2, mini DisplayPort, USB 3.2 typ A Gen 1, HDMI |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, GPS, Wi-Fi, modem 56k, modem 4G (LTE), modem 5G, Bluetooth, LAN 10/100 Mbps, modem 3G (WWAN), NFC (Near Field Communication), Intel Wireless Display (WiDi) |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | klawiatura numeryczna, punkt dotykowy (TrackPoint), klawiatura podświetlana, touchpad, klawiatura |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Model | Metalowy Gamingowy laptop 17 cali MSI Leopard GL75 |
| Kod producenta | MSI GL75 Leopard 10SFR-274 16 GB/512 GB |
| Przekątna ekranu | 17.30 " |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.10 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 1.20 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 1.00 MB |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 51.00 Wh |
| Cechy dodatkowe | Podświetlenie RED LED |
| Szerokość produktu | 39.90 cm |
| Wysokość produktu | 2.80 cm |
| Głębokość produktu | 27.20 cm |
| Waga produktu | 2.60 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 30d58d5a-0198-4347-87f6-5d82b5e13712
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2261)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(217)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Jarosław
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(5)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)