O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | MSI |
| Typ | inny |
| Model | LEOPARD PRO GP72MVR |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Przekątna ekranu | 17.3 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 120 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-7700HQ |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Typ dysku twardego | SSD + HDD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
Oferta: bd2f1068-7443-4ef3-a966-5248575cc21a
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2238)
Laptopy Kielce
 
(612)
Laptopy Lublin
 
(203)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Kobyłka
 
(57)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Zamość
 
(32)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Jelenia Góra
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Kłodzko
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Manowo
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Góra
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Plewiska
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Nowa Wola
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)