| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HP |
| Model | Omen 17-cb1004nw |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | 17-cb1004nw |
| Przekątna ekranu | 17.00 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-10750H |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 480 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Kolor | czarny |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 35fab043-60a3-4906-bdd8-fce05b7b35d3
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2226)
Laptopy Kielce
 
(458)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Kobyłka
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Zamość
 
(33)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Puławy
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)