O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Panasonic |
| Układ klawiatury | QWERTY - naklejki |
| Wielkość pamięci RAM | 3 GB |
| System operacyjny | brak systemu |
| Rozdzielczość (px) | 1024 x 768 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR2 |
| Typ dysku twardego | brak |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | RJ-45, D-Sub (VGA), minijack 3,5 mm (audio), USB 2.0, złącze dokowania, USB 3.0, HDMI |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | ToughBook CF-30 |
| Kod producenta | CF-30 |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Pojemność dysku | 0 GB |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 758c9e7f-aea5-4113-985f-d61d52663305
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2252)
Laptopy Kielce
 
(545)
Laptopy Lublin
 
(214)
Laptopy Gliwice
 
(95)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(20)
Laptopy Mysłowice
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)