O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Samsung |
| Model | np-n210 |
| Układ klawiatury | ARABIC (qwerty) |
| Kod producenta | np-n210 |
| Przekątna ekranu | 10.00 " |
| Rozdzielczość (px) | Inna |
| Seria procesora | Intel Atom |
| Liczba rdzeni procesora | nie dotyczy |
| Wielkość pamięci RAM | 1 GB |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | Windows 7 Home 32-bit |
| Kolor | czarny |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1904b972-a894-4430-88f5-f031887f9521
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2240)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(207)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Żywiec
 
(13)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Będzin
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)