| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Model | R540 |
| Seria procesora | Intel Core i3 |
| Wielkość pamięci RAM | 6 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Marka | Samsung |
| Kod producenta | R540 |
O przedmiocie
Oferta: cebbf7d5-6606-42d3-b6cf-1202ed0374ae
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2247)
Laptopy Kielce
 
(622)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(88)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)