| Stan | Bardzo dobry |
| Seria procesora | Intel Core i3 |
| Wielkość pamięci RAM | 3 GB |
| Marka | Sony |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Ekran dotykowy | nie |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | D-Sub (VGA), RJ-45, eSata, HDMI, minijack 3,5 mm (audio), USB 2.0 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Multimedia | mikrofon, kamera, głośniki, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura, klawiatura numeryczna |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Model | SONY VAIO VPCEB2L9E |
| Kod producenta | GB29 |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Pojemność dysku | 320 GB |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.27 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.27 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 3.00 MB |
O przedmiocie
Oferta: f9edd3b7-05c3-4a92-8ef2-45e17238086d
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2242)
Laptopy Kielce
 
(620)
Laptopy Lublin
 
(203)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(22)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Będzin
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Zakroczym
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Milejów
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Manowo
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Siekierki Wielkie
 
(4)
Laptopy Jabłonna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)