| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Kod producenta | TAB000495 |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Głębokość produktu | 22.35 cm |
| Maksymalny czas pracy baterii | 8.00 h |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ dysku twardego | eMMC |
| Model procesora | Intel Celeron N3350 |
| Pojemność dysku | 64 GB |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Pojemność akumulatora (mAh) | 5000 mAh |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.10 GHz |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Typ | standardowy |
| Seria procesora | Intel Celeron N |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Wysokość produktu | 20.00 cm |
| Szerokość produktu | 33.26 cm |
| Model | Zin 2 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Marka | bez marki |
| Waga produktu | 1.48 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| EAN (GTIN) | 5902983612124 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Złącza | mini HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 3.0 |
| Przekątna ekranu | 14.10 " |
| Kolor | czarny |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pamięć podręczna procesora | 2.00 MB |
| Ekran dotykowy | tak |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.40 GHz |
| Interfejs dysku | M.2 |
| Typ matrycy | IPS |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5945fb5d-a5a1-4f7d-b22b-0411dca0f63e
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2247)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(207)
Laptopy Piaseczno
 
(94)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Limanowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Szczecinek
 
(9)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)