| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E540 |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | NORDIC (qwerty) |
| Kod producenta | NetilMedia_E540_0/0GB |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pamięć podręczna procesora | 16 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 512 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Pojemność dysku | 0512 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Maksymalny czas pracy baterii | 0.00 h |
| System operacyjny | brak systemu |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | D-Sub (VGA), HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 3.0 typ A |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura numeryczna, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 26fd782c-af5d-4d04-bb7e-b5afaad7c80a
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2235)
Laptopy Kielce
 
(578)
Laptopy Lublin
 
(220)
Laptopy Gliwice
 
(97)
Laptopy Opole
 
(76)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(43)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(35)
Laptopy Legionowo
 
(30)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)