| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Bosch |
| Zasilanie | baterie |
| Kolor lasera | czerwony |
| Cechy dodatkowe | laser 360°, blokowanie wahadła, samopoziomowanie, możliwość pracy w temperaturze poniżej zera |
| EAN (GTIN) | 3165140822732 |
| Model | PLL 360 |
| Maksymalny zasięg pracy | 20 m |
| Dokładność pomiaru (+/-) | 0.4 mm |
| Liczba wiązek lasera | 2 |
| Kąt wyświetlania linii poziomej | 360 ° |
| Wysokość produktu | 12.50 cm |
| Szerokość produktu | 7.00 cm |
| Długość (cm) | 8.50 cm |
| Waga | 0.5000 kg |
| Kod producenta | 0603663005 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 59569619-50f9-479e-8585-4651a2b3b0da
Podobne wyszukiwania
Lasery krzyżowe Warszawa
 
(37)
Lasery krzyżowe Kuleszówka
 
(14)
Lasery krzyżowe Wrocław
 
(10)
Lasery krzyżowe Kraków
 
(9)
Lasery krzyżowe Chrząstowice
 
(7)
Lasery krzyżowe Gdańsk
 
(7)
Lasery krzyżowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Lasery krzyżowe Katowice
 
(5)
Lasery krzyżowe Józefosław
 
(5)
Lasery krzyżowe Rokiciny-Kolonia
 
(4)
Lasery krzyżowe Nowy Sącz
 
(4)
Lasery krzyżowe Bielsko-Biała
 
(4)
Lasery krzyżowe Tarnów
 
(4)
Lasery krzyżowe Rypin
 
(4)