| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Bosch |
| Model | J4NVS76-P6DQTK |
| Zasilanie | baterie |
| Maksymalny zasięg pracy | 24 m |
| Dokładność pomiaru (+/-) | 0.4 mm |
| Liczba wiązek lasera | 2 |
| Kolor lasera | zielony |
| Kąt wyświetlania linii poziomej | 360 ° |
| Kąt wyświetlania linii pionowej | 120 ° |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość produktu | 11.10 cm |
| Szerokość produktu | 8.00 cm |
| Długość | 11.40 cm |
| Waga | 460.0000 kg |
| Cechy dodatkowe | laser 360°, pokrowiec w zestawie, samopoziomowanie |
| Kod producenta | MLGG08-9Z1L3HBR |
| EAN (GTIN) | 5906846116927 |
| Zawiera baterie | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 89924ba1-ba74-4f25-a180-41f98e374210
Podobne wyszukiwania
Lasery krzyżowe Warszawa
 
(43)
Lasery krzyżowe Kuleszówka
 
(14)
Lasery krzyżowe Wrocław
 
(9)
Lasery krzyżowe Kraków
 
(8)
Lasery krzyżowe Chrząstowice
 
(7)
Lasery krzyżowe Gdańsk
 
(6)
Lasery krzyżowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Lasery krzyżowe Katowice
 
(5)
Lasery krzyżowe Józefosław
 
(5)
Lasery krzyżowe Rokiciny-Kolonia
 
(4)
Lasery krzyżowe Parzniew
 
(4)
Lasery krzyżowe Białystok
 
(4)
Lasery krzyżowe Bielsko-Biała
 
(4)
Lasery krzyżowe Tarnów
 
(4)
Lasery krzyżowe Rypin
 
(4)