| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Zasilanie | sieciowo-akumulatorowe |
| Funkcje | regulacja prędkości, tryb seryjny lampy błyskowej, oświetlenie miejsca depilacji |
| Wyrób medyczny | nie |
| Kod producenta | 1233 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 200 kg |
| Szerokość produktu | 220 cm |
| Wysokość produktu | 230 cm |
| Głębokość produktu | 230 cm |
| Waga produktu | 220 kg |
| Model | Depilator |
| Czas pracy bezprzewodowej | 3 min |
| Czas ładowania | 1 min |
| Żywotność lampy świetlnej (liczba błysków) | 999999 |
| Cechy dodatkowe | Mocny lase |
| Załączone wyposażenie | Tak |
O przedmiocie
Oferta: 9651e09c-2f2a-4a4c-93da-54967c46d295
Podobne wyszukiwania
Depilacja światłem Warszawa
 
(42)
Depilacja światłem Kraków
 
(25)
Depilacja światłem Wrocław
 
(21)
Depilacja światłem Łódź
 
(21)
Depilacja światłem Poznań
 
(10)
Depilacja światłem Lublin
 
(10)
Depilacja światłem Gdańsk
 
(9)
Depilacja światłem Katowice
 
(9)
Depilacja światłem Szczecin
 
(8)
Depilacja światłem Bydgoszcz
 
(8)
Depilacja światłem Sosnowiec
 
(5)
Depilacja światłem Wodzisław Śląski
 
(5)
Depilacja światłem Tarnów
 
(5)
Depilacja światłem Słupsk
 
(4)
Depilacja światłem Kielce
 
(4)
Depilacja światłem Białystok
 
(4)
Depilacja światłem Chorzów
 
(4)
Depilacja światłem Rzeszów
 
(4)
Depilacja światłem Legnica
 
(4)
Depilacja światłem Bytom
 
(4)
Depilacja światłem Żyrardów
 
(4)
Depilacja światłem Tomaszów Mazowiecki
 
(4)
Depilacja światłem Zielona Góra
 
(4)
Depilacja światłem Oława
 
(4)