| Stan | Bardzo dobry |
| Szerokość opony | 245 mm |
| Rok produkcji | 2022 |
| Model | I Fit Ice LW71 |
| Indeks prędkości | V do 240 km/h |
| Profil opony | 40 |
| Klasa | ekonomiczna |
| Średnica | 18" |
| Liczba opon w ofercie | 2 szt. |
| Indeks nośności | 97 - 730 kg |
| Marka | Laufenn |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5301f0f3-e205-42ba-b8bf-00b82c4d7d65
Podobne wyszukiwania
Zimowe Warszawa
 
(611)
Zimowe Lublin
 
(112)
Zimowe Kielce
 
(90)
Zimowe Bydgoszcz
 
(64)
Zimowe Sosnowiec
 
(58)
Zimowe Gliwice
 
(55)
Zimowe Dobiegniew
 
(46)
Zimowe Opole
 
(40)
Zimowe Piaseczno
 
(33)
Zimowe Mysłowice
 
(28)
Zimowe Krotoszyn
 
(25)
Zimowe Jelenia Góra
 
(24)
Zimowe Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Zimowe Zamość
 
(20)
Zimowe Kłodzko
 
(19)
Zimowe Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Zimowe Będzin
 
(19)
Zimowe Legionowo
 
(16)
Zimowe Zawiercie
 
(15)
Zimowe Zgierz
 
(15)
Zimowe Przemyśl
 
(15)
Zimowe Puławy
 
(14)
Zimowe Kobyłka
 
(14)
Zimowe Jarosław
 
(14)
Zimowe Mikołów
 
(14)
Zimowe Chodzież
 
(12)
Zimowe Siemianowice Śląskie
 
(12)
Zimowe Janki
 
(12)
Zimowe Węgrów
 
(12)
Zimowe Bolesławiec
 
(12)
Zimowe Brwinów
 
(12)
Zimowe Łuków
 
(11)
Zimowe Starachowice
 
(11)
Zimowe Elbląg
 
(11)
Zimowe Ełk
 
(11)
Zimowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Zimowe Stargard
 
(10)
Zimowe Myślenice
 
(10)
Zimowe Jabłonna
 
(10)
Zimowe Szczecinek
 
(10)
Zimowe Bochnia
 
(10)
Zimowe Skierniewice
 
(9)
Zimowe Ząbkowice Śląskie
 
(9)
Zimowe Pruszewiec
 
(9)
Zimowe Krasnystaw
 
(9)
Zimowe Rydułtowy
 
(8)
Zimowe Żywiec
 
(8)
Zimowe Komorniki
 
(8)
Zimowe Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Zimowe Milicz
 
(7)
Zimowe Siemiatycze
 
(7)
Zimowe Kluczbork
 
(7)
Zimowe Środa Śląska
 
(7)
Zimowe Sierakowice
 
(7)
Zimowe Słomniki
 
(6)
Zimowe Byczyna
 
(6)
Zimowe Rakoniewice
 
(6)
Zimowe Wadowice
 
(6)
Zimowe Jelcz-Laskowice
 
(6)
Zimowe Wągrowiec
 
(6)
Zimowe Tarnowo Podgórne
 
(6)
Zimowe Myszków
 
(6)
Zimowe Nowy Targ
 
(6)
Zimowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Zimowe Kołaków
 
(6)
Zimowe Świnoujście
 
(6)
Zimowe Namysłów
 
(6)
Zimowe Brzozów
 
(5)
Zimowe Gubin
 
(5)
Zimowe Gilowice
 
(5)
Zimowe Kampinos
 
(5)
Zimowe Imielin
 
(5)
Zimowe Janów
 
(5)
Zimowe Józefów
 
(5)
Zimowe Białogard
 
(5)
Zimowe Zgorzała
 
(5)
Zimowe Koluszki
 
(5)
Zimowe Łęczna
 
(5)
Zimowe Kryspinów
 
(5)
Zimowe Tczew
 
(4)
Zimowe Słupca
 
(4)
Zimowe Koło
 
(4)
Zimowe Syców
 
(4)
Zimowe Wojkowice
 
(4)
Zimowe Zagórz
 
(4)
Zimowe Celestynów
 
(4)
Zimowe Majdan Królewski
 
(4)
Zimowe Tokarnia
 
(4)
Zimowe Suchedniów
 
(4)
Zimowe Truskolasy
 
(4)
Zimowe Łęczyca
 
(4)
Zimowe Warta
 
(4)
Zimowe Dąbrówka
 
(4)
Zimowe Tworóg
 
(4)
Zimowe Morąg
 
(4)
Zimowe Ćmielów
 
(4)