| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Sony |
| Kolor | szary |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Rozdzielczość maksymalna (px) | 800 x 600 |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 800 x 600 |
| Wbudowane głośniki | tak |
| Model | VPL-SC60 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5 kg |
| Waga produktu | 3.7 kg |
| Szerokość produktu | 10 cm |
| Wysokość produktu | 22 cm |
| Głębokość produktu | 32 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b2d050e0-ffc9-4ec8-b7c3-9ba0ab81528d
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(242)
Urządzenia Gdańsk
 
(167)
Urządzenia Kraków
 
(91)
Urządzenia Wrocław
 
(78)
Urządzenia Poznań
 
(62)
Urządzenia Łódź
 
(47)
Urządzenia Szczecin
 
(22)
Urządzenia Białystok
 
(20)
Urządzenia Rzeszów
 
(18)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(16)
Urządzenia Gdynia
 
(14)
Urządzenia Częstochowa
 
(13)
Urządzenia Kobyłka
 
(13)
Urządzenia Katowice
 
(12)
Urządzenia Kielce
 
(11)
Urządzenia Lublin
 
(10)
Urządzenia Nowy Sącz
 
(10)
Urządzenia Gliwice
 
(9)
Urządzenia Rybnik
 
(9)
Urządzenia Toruń
 
(9)
Urządzenia Bytom
 
(9)
Urządzenia Olsztyn
 
(9)
Urządzenia Legnica
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Włocławek
 
(8)
Urządzenia Słupsk
 
(8)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(8)
Urządzenia Brzesko
 
(7)
Urządzenia Pasym
 
(7)
Urządzenia Zakręt
 
(7)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Urządzenia Sosnowiec
 
(7)
Urządzenia Płock
 
(6)
Urządzenia Ełk
 
(6)
Urządzenia Pruszków
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Krosno
 
(6)
Urządzenia Stargard
 
(6)
Urządzenia Koszalin
 
(6)
Urządzenia Zabrze
 
(6)
Urządzenia Zielona Góra
 
(6)
Urządzenia Tychy
 
(6)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(5)
Urządzenia Strzelce Opolskie
 
(5)
Urządzenia Inowrocław
 
(5)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(5)
Urządzenia Radom
 
(5)
Urządzenia Konin
 
(5)
Urządzenia Masłomiąca
 
(5)
Urządzenia Wieliczka
 
(5)
Urządzenia Starogard Gdański
 
(5)
Urządzenia Gołdap
 
(5)
Urządzenia Słubice
 
(5)
Urządzenia Dawidy Bankowe
 
(5)
Urządzenia Marki
 
(5)
Urządzenia Piaseczno
 
(5)
Urządzenia Pisarzowice
 
(5)
Urządzenia Wiry
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Wałbrzych
 
(5)
Urządzenia Młodzieszyn
 
(4)
Urządzenia Syców
 
(4)
Urządzenia Krzeszowice
 
(4)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(4)
Urządzenia Lubin
 
(4)
Urządzenia Oleśnica
 
(4)
Urządzenia Cieszyn
 
(4)
Urządzenia Żyrardów
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(4)
Urządzenia Kędzierzyn-Koźle
 
(4)
Urządzenia Uniejów
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Żary
 
(4)
Urządzenia Suchy Dwór
 
(4)
Urządzenia Łańcut
 
(4)
Urządzenia Łuków
 
(4)
Urządzenia Września
 
(4)
Urządzenia Porosły
 
(4)
Urządzenia Tymbark
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Ruda Śląska
 
(4)
Urządzenia Bełchatów
 
(4)
Urządzenia Tomaszów Lubelski
 
(4)