| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | inna |
| Moc (kW) | 6-10 |
| Rodzaj wkładu | Wkład powietrzny |
| Szyba boczna | brak |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Szerokość | 690 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 148 kg |
| Głębokość | 430 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Średnica rury wylotowej | 200 mm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 553bcf2a-d82a-46d8-995a-8410832d760c
Podobne wyszukiwania
Wkłady kominkowe Żnin
 
(22)
Wkłady kominkowe Poznań
 
(6)
Wkłady kominkowe Warszawa
 
(5)
Wkłady kominkowe Białystok
 
(5)
Wkłady kominkowe Kraków
 
(4)
Wkłady kominkowe Wrocław
 
(4)