| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | H&M |
| Rozmiar | 92 |
| Płeć | dziewczynki |
| Rodzaj | klasyczne |
| Sezon | letni, wiosenny |
| Długość | 3/4 |
| Kolor | biały |
| Kolor dodatkowy | niebieski |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Wzór dominujący | kwiaty |
| Szerokość w pasie | 23 cm |
| Długość nogawki od kroku | 31 cm |
| Długość całkowita | 46 cm |
| Stan opakowania | zastępcze |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e0023e28-b795-48f7-919a-21c19fe12afc
Podobne wyszukiwania
Legginsy Warszawa
 
(238)
Legginsy Kalisz
 
(76)
Legginsy Brzeg
 
(72)
Legginsy Lublin
 
(48)
Legginsy Rzeszów
 
(45)
Legginsy Szczecin
 
(38)
Legginsy Tarnów
 
(35)
Legginsy Bydgoszcz
 
(34)
Legginsy Radom
 
(33)
Legginsy Gdańsk
 
(32)
Legginsy Kolno
 
(31)
Legginsy Legnica
 
(31)
Legginsy Dębica
 
(26)
Legginsy Gdynia
 
(24)
Legginsy Kielce
 
(23)
Legginsy Wołomin
 
(20)
Legginsy Gowino
 
(20)
Legginsy Osieczna
 
(17)
Legginsy Tarnowskie Góry
 
(17)
Legginsy Sosnowiec
 
(16)
Legginsy Miłoszyce
 
(15)
Legginsy Łapy
 
(15)
Legginsy Iłża
 
(15)
Legginsy Zdrój
 
(14)
Legginsy Leszno
 
(13)
Legginsy Elbląg
 
(13)
Legginsy Jarocin
 
(13)
Legginsy Jaworzno
 
(12)
Legginsy Wadowice
 
(12)
Legginsy Krosno
 
(12)
Legginsy Borkowo
 
(11)
Legginsy Tczew
 
(11)
Legginsy Częstochowa
 
(11)
Legginsy Zduńska Wola
 
(10)
Legginsy Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Legginsy Gliwice
 
(10)
Legginsy Pierzchno
 
(9)
Legginsy Pruszków
 
(9)
Legginsy Braniewo
 
(9)
Legginsy Grabówka
 
(9)
Legginsy Dąbrowa Górnicza
 
(8)
Legginsy Zgorzelec
 
(8)
Legginsy Pabianice
 
(8)
Legginsy Choroszcz
 
(8)
Legginsy Świerklany
 
(8)
Legginsy Ożarów
 
(7)
Legginsy Blachownia
 
(7)
Legginsy Krzymów
 
(7)
Legginsy Meszna
 
(7)
Legginsy Myślenice
 
(6)
Legginsy Ostrołęka
 
(6)
Legginsy Bielsko-Biała
 
(6)
Legginsy Chorzów
 
(6)
Legginsy Wielka Wieś
 
(6)
Legginsy Borowie
 
(6)
Legginsy Strzelce Opolskie
 
(6)
Legginsy Kamionka
 
(6)
Legginsy Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Legginsy Ruda-Bugaj
 
(6)
Legginsy Ełk
 
(6)
Legginsy Białobrzegi
 
(6)
Legginsy Szczerbice
 
(6)
Legginsy Siedlce
 
(5)
Legginsy Jelenia Góra
 
(5)
Legginsy Dywity
 
(5)
Legginsy Kościan
 
(5)
Legginsy Bielsk Podlaski
 
(5)
Legginsy Radomice
 
(5)
Legginsy Sławno
 
(5)
Legginsy Miechów
 
(5)
Legginsy Łąck
 
(5)
Legginsy Legionowo
 
(5)
Legginsy Zacharzyce
 
(5)
Legginsy Namysłów
 
(5)
Legginsy Zamość
 
(5)
Legginsy Sieniawa
 
(5)
Legginsy Wielgolas Duchnowski
 
(5)
Legginsy Skierniewice
 
(5)
Legginsy Zawidów
 
(4)
Legginsy Słupsk
 
(4)
Legginsy Żary
 
(4)
Legginsy Grudziądz
 
(4)
Legginsy Przedbórz
 
(4)
Legginsy Piła
 
(4)
Legginsy Wrzeście
 
(4)
Legginsy Ćwiklice
 
(4)
Legginsy Staw
 
(4)
Legginsy Ostróda
 
(4)
Legginsy Lubartów
 
(4)
Legginsy Ołtarzew
 
(4)
Legginsy Żywiec
 
(4)
Legginsy Wągrowiec
 
(4)
Legginsy Jaworzyna Śląska
 
(4)
Legginsy Rakoniewice
 
(4)
Legginsy Mroczeń
 
(4)
Legginsy Łosiów
 
(4)