| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Leica |
| Mocowanie | Leica M |
| Model | 21mm f/3.4 Super-Elmar-M ASPH. |
| Ogniskowa | 21 mm |
| Przysłona | f/3.5 |
| Obiektyw do matryc | 4/3, APS-C, APS-H, pełna klatka |
| Typ ogniskowania | stałoogniskowe |
| Stabilizacja | nie |
| Typ obiektywu | szerokokątny |
| Ustawianie ostrości | manualne |
| Średnica filtra | 46.00 mm |
| Minimalny dystans ostrzenia | 70 cm |
| Konstrukcja (liczba elementów) | 8 elementów w 7 grupach |
| Konstrukcja | skala ostrości, wbudowana osłona przeciwsłoneczna |
| Szerokość produktu | 5.50 cm |
| Wysokość produktu | 4.60 cm |
| Waga produktu | 263.00 g |
| Kod producenta | LE11145 |
| EAN (GTIN) | 4022243111455 |
O przedmiocie
Oferta: 44bf209e-66b3-4fb1-ab11-c8018e892380
Podobne wyszukiwania
Obiektywy Warszawa
 
(1389)
Obiektywy Gdańsk
 
(143)
Obiektywy Piastów
 
(141)
Obiektywy Lublin
 
(103)
Obiektywy Kielce
 
(63)
Obiektywy Siedlce
 
(63)
Obiektywy Jelenia Góra
 
(51)
Obiektywy Rzeszów
 
(47)
Obiektywy Bydgoszcz
 
(44)
Obiektywy Dobczyce
 
(35)
Obiektywy Gliwice
 
(30)
Obiektywy Legnica
 
(26)
Obiektywy Piaseczno
 
(25)
Obiektywy Sosnowiec
 
(25)
Obiektywy Pabianice
 
(24)
Obiektywy Zamość
 
(24)
Obiektywy Bielsko-Biała
 
(23)
Obiektywy Opole
 
(21)
Obiektywy Słupsk
 
(19)
Obiektywy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Obiektywy Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Obiektywy Przemyśl
 
(16)
Obiektywy Włocławek
 
(16)
Obiektywy Piekary Śląskie
 
(12)
Obiektywy Ostrowiec Świętokrzyski
 
(12)
Obiektywy Szczawno-Zdrój
 
(12)
Obiektywy Dębica
 
(11)
Obiektywy Nowogard
 
(11)
Obiektywy Piła
 
(11)
Obiektywy Prochowice
 
(11)
Obiektywy Bolesławiec
 
(11)
Obiektywy Koło
 
(11)
Obiektywy Bochnia
 
(11)
Obiektywy Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Obiektywy Stargard
 
(10)
Obiektywy Ełk
 
(10)
Obiektywy Pruszków
 
(10)
Obiektywy Zgierz
 
(10)
Obiektywy Mysłowice
 
(10)
Obiektywy Elbląg
 
(9)
Obiektywy Sierpc
 
(9)
Obiektywy Nysa
 
(9)
Obiektywy Myszków
 
(8)
Obiektywy Zawiercie
 
(8)
Obiektywy Biała Podlaska
 
(8)
Obiektywy Dziwiszów
 
(8)
Obiektywy Siemianowice Śląskie
 
(8)
Obiektywy Strzelin
 
(8)
Obiektywy Konin
 
(8)
Obiektywy Limanowa
 
(7)
Obiektywy Bogdaniec
 
(7)
Obiektywy Nowy Targ
 
(7)
Obiektywy Bystrzyca Kłodzka
 
(7)
Obiektywy Czechowice-Dziedzice
 
(7)
Obiektywy Kłodzko
 
(7)
Obiektywy Poddębice
 
(6)
Obiektywy Wołomin
 
(6)
Obiektywy Skierniewice
 
(6)
Obiektywy Ustroń
 
(6)
Obiektywy Otwock
 
(6)
Obiektywy Pęgów
 
(6)
Obiektywy Głogów
 
(6)
Obiektywy Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Obiektywy Jarocin
 
(5)
Obiektywy Żywiec
 
(5)
Obiektywy Wałcz
 
(5)
Obiektywy Raszków
 
(5)
Obiektywy Zawadka
 
(5)
Obiektywy Kudowa-Zdrój
 
(5)
Obiektywy Mikołów
 
(5)
Obiektywy Puławy
 
(5)
Obiektywy Gryfice
 
(5)
Obiektywy Oława
 
(5)
Obiektywy Gnojnica
 
(5)
Obiektywy Zieleniewo
 
(4)
Obiektywy Starachowice
 
(4)
Obiektywy Węgrów
 
(4)
Obiektywy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Obiektywy Jarosław
 
(4)
Obiektywy Malcanów
 
(4)
Obiektywy Leszno
 
(4)
Obiektywy Białogard
 
(4)
Obiektywy Jaworzno
 
(4)
Obiektywy Porosły
 
(4)
Obiektywy Złotniki
 
(4)
Obiektywy Dzierżoniów
 
(4)
Obiektywy Świnoujście
 
(4)
Obiektywy Rzędkowice
 
(4)
Obiektywy Nowe Pieścirogi
 
(4)
Obiektywy Legionowo
 
(4)
Obiektywy Kluczbork
 
(4)
Obiektywy Kowary
 
(4)
Obiektywy Wyszków
 
(4)
Obiektywy Sułkowice
 
(4)
Obiektywy Małkinia Górna
 
(4)
Obiektywy Racibórz
 
(4)