| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Leifheit |
| Kolor dominujący | biały |
| Zasilanie | sieciowe |
| Typ | mop parowy |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Moc | 1200.00 W |
| Model | CleanTenso |
| Maksymalne ciśnienie pary | 0.00 bar |
| Pojemność | 0.550 l |
| Długość przewodu sieciowego | 6.50 m |
| Czas podgrzewania wody | 0.30 min |
| Cechy dodatkowe | Składana rączka |
| Szerokość produktu | 25.60 cm |
| Wysokość produktu | 64.00 cm |
| Głębokość produktu | 27.60 cm |
| Waga produktu | 2.80 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.000 kg |
| Kod producenta | 11910-0 |
O przedmiocie
Oferta: 54a882d9-9b2a-45e8-ad68-9d6ade9f7a35
Podobne wyszukiwania
Parownice, myjki i mopy parowe Warszawa
 
(49)
Parownice, myjki i mopy parowe Poznań
 
(35)
Parownice, myjki i mopy parowe Łódź
 
(33)
Parownice, myjki i mopy parowe Kraków
 
(22)
Parownice, myjki i mopy parowe Wrocław
 
(16)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdańsk
 
(10)
Parownice, myjki i mopy parowe Białystok
 
(10)
Parownice, myjki i mopy parowe Szczecin
 
(10)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdynia
 
(6)
Parownice, myjki i mopy parowe Radom
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Jarocin
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Lublin
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Bydgoszcz
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Katowice
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Lipno
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Posada Zarszyńska
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Bytom
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Zielona Góra
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Gliwice
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Płock
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Sosnowiec
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Częstochowa
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Wejherowo
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Koszalin
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Włocławek
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Nowy Sącz
 
(4)