| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Leica |
| Model | 50/3.5 Elmar-M Leitz |
| Mocowanie | Leica M |
| Ogniskowa | 50 mm |
| Przysłona | f/3.5 |
| Typ ogniskowania | stałoogniskowe |
| Stabilizacja | nie |
| Typ obiektywu | standardowy |
| Średnica filtra | 39.00 mm |
| Liczba listków przysłony | 10 |
| Waga produktu | 180.00 g |
| Kod producenta | Leica 50/3.5 Elmar-M Leitz |
| EAN (GTIN) | 5906546338476 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bd22ce21-fa29-410a-999e-5f674fdf79c8
Podobne wyszukiwania
Obiektywy Warszawa
 
(1412)
Obiektywy Gdańsk
 
(168)
Obiektywy Piastów
 
(152)
Obiektywy Lublin
 
(89)
Obiektywy Kielce
 
(76)
Obiektywy Rzeszów
 
(53)
Obiektywy Jelenia Góra
 
(49)
Obiektywy Siedlce
 
(46)
Obiektywy Bydgoszcz
 
(41)
Obiektywy Dobczyce
 
(34)
Obiektywy Gliwice
 
(31)
Obiektywy Sosnowiec
 
(30)
Obiektywy Legnica
 
(28)
Obiektywy Opole
 
(26)
Obiektywy Piaseczno
 
(24)
Obiektywy Pabianice
 
(24)
Obiektywy Zamość
 
(22)
Obiektywy Słupsk
 
(20)
Obiektywy Bielsko-Biała
 
(19)
Obiektywy Grodzisk Mazowiecki
 
(19)
Obiektywy Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Obiektywy Włocławek
 
(17)
Obiektywy Stargard
 
(14)
Obiektywy Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Obiektywy Piekary Śląskie
 
(12)
Obiektywy Szczawno-Zdrój
 
(12)
Obiektywy Piła
 
(12)
Obiektywy Pruszków
 
(12)
Obiektywy Prochowice
 
(11)
Obiektywy Nowogard
 
(11)
Obiektywy Mysłowice
 
(11)
Obiektywy Koło
 
(11)
Obiektywy Zgierz
 
(11)
Obiektywy Elbląg
 
(11)
Obiektywy Ełk
 
(10)
Obiektywy Dębica
 
(10)
Obiektywy Bochnia
 
(10)
Obiektywy Sierpc
 
(10)
Obiektywy Nysa
 
(9)
Obiektywy Biała Podlaska
 
(9)
Obiektywy Przemyśl
 
(9)
Obiektywy Zawiercie
 
(8)
Obiektywy Myszków
 
(8)
Obiektywy Kłodzko
 
(8)
Obiektywy Legionowo
 
(8)
Obiektywy Strzelin
 
(8)
Obiektywy Konin
 
(8)
Obiektywy Kluczbork
 
(7)
Obiektywy Bogdaniec
 
(7)
Obiektywy Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Obiektywy Bolesławiec
 
(7)
Obiektywy Siemianowice Śląskie
 
(7)
Obiektywy Bystrzyca Kłodzka
 
(7)
Obiektywy Limanowa
 
(7)
Obiektywy Dziwiszów
 
(7)
Obiektywy Głogów
 
(6)
Obiektywy Skierniewice
 
(6)
Obiektywy Wołomin
 
(6)
Obiektywy Ustroń
 
(6)
Obiektywy Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Obiektywy Nowy Targ
 
(6)
Obiektywy Żywiec
 
(6)
Obiektywy Oława
 
(6)
Obiektywy Czechowice-Dziedzice
 
(6)
Obiektywy Suchy Las
 
(6)
Obiektywy Mikołów
 
(5)
Obiektywy Wałcz
 
(5)
Obiektywy Posada
 
(5)
Obiektywy Raszków
 
(5)
Obiektywy Zawadka
 
(5)
Obiektywy Kudowa-Zdrój
 
(5)
Obiektywy Puławy
 
(5)
Obiektywy Gryfice
 
(5)
Obiektywy Niepołomice
 
(5)
Obiektywy Nadarzyn
 
(4)
Obiektywy Węgrów
 
(4)
Obiektywy Rzędkowice
 
(4)
Obiektywy Zbąszyń
 
(4)
Obiektywy Leszno
 
(4)
Obiektywy Białogard
 
(4)
Obiektywy Nowe Pieścirogi
 
(4)
Obiektywy Pęgów
 
(4)
Obiektywy Poddębice
 
(4)
Obiektywy Kowary
 
(4)
Obiektywy Wyszków
 
(4)
Obiektywy Sułkowice
 
(4)
Obiektywy Porosły
 
(4)
Obiektywy Szczecinek
 
(4)
Obiektywy Malcanów
 
(4)
Obiektywy Dzierżoniów
 
(4)
Obiektywy Racibórz
 
(4)
Obiektywy Łuków
 
(4)
Obiektywy Kobyłka
 
(4)
Obiektywy Małkinia Górna
 
(4)
Obiektywy Siemiatycze
 
(4)
Obiektywy Zieleniewo
 
(4)