O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Lenovo |
| Typ | standardowy |
| Model | ThinkPad SL510 |
| Układ klawiatury | International English (qwerty) |
| Kod producenta | 2847Q5G |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Typ matrycy | TN |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core 2 Duo |
| Model procesora | Intel Core 2 Duo T5800 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 6 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 1600 |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | SATA |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | Linux |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | HDMI, USB 2.0, RJ-45, D-Sub (VGA), ExpressCard, eSata |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100 Mbps |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zawiera baterie | tak |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0eafd8ef-0c70-4e73-baff-b1993f61f180
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2237)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(29)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Żywiec
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Szczecinek
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Jabłonna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)