| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | IBM, Lenovo |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Kolor | czarny |
| Model | E31-70 |
| Przekątna ekranu | 13.1 " |
| Pojemność dysku | 128 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 77bff404-f1ba-4796-b4a1-016a221c5462
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2271)
Laptopy Kielce
 
(518)
Laptopy Lublin
 
(226)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Szczecinek
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Łosice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Opalenica
 
(4)