O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Lenovo |
| Układ klawiatury | International English (qwerty) |
| Kolor | czarny |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Model | M920Q |
| Wysokość produktu | 3.45 cm |
| Szerokość produktu | 17.9 cm |
| Głębokość produktu | 18.3 cm |
| Waga produktu | 1.32 kg |
| Monitor | brak |
| Klasa efektywności energetycznej monitora | brak |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Model procesora | 9500T |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 9 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.2 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.7 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 9 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków procesora | 6 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | brak |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2666 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 2 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | brak dysku |
| Interfejs dysku twardego | SATA III, M.2, PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, HDMI, VGA (D-Sub) |
| Chłodzenie karty graficznej | pasywne |
| Producent płyty głównej | Lenovo |
| Model płyty głównej | M920Q |
| Gniazda rozszerzeń | PCIe 3.0 x8, SATA III (6 GB/s), M.2 |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Złącza obudowy | USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C, mini jack 3,5 (audio) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Stan opakowania | zastępcze |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 91519a12-e420-46ad-94ac-cfa722bd6d43
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(964)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(113)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(80)
Komputery stacjonarne Opole
 
(39)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(39)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(25)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(23)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(23)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(16)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(9)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(7)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(7)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(7)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Środa Wielkopolska
 
(5)
Komputery stacjonarne Turek
 
(5)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Warka
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Koźmin Wielkopolski
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Luborzyca
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)