| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Lenovo |
| Typ | standardowy |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | TN |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core 5 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | Linux |
| Kolor | czarny |
| Model | Thinkapd |
| Przekątna ekranu | 14 " |
| Pojemność dysku | 200 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 57c59815-2c76-4509-93b3-1f5d0b5ef10c
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2254)
Laptopy Kielce
 
(458)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Kobyłka
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Puławy
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)