| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Lenovo |
| Układ klawiatury | NORDIC (qwerty) |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ | ultrabook |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | Intel Core i7-8565U |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana, touchpad, klawiatura |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | Lenovo ThinkPad L490 |
| Kod producenta | SR3XE |
| Przekątna ekranu | 14.10 " |
| Pojemność dysku | 480 GB |
| Waga produktu | 1.70 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 88cf305d-cb49-4701-bbd2-d7776781eea0
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2335)
Laptopy Kielce
 
(598)
Laptopy Lublin
 
(226)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Szczecinek
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łosice
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Opalenica
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)