| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Lenovo |
| Układ klawiatury | NORDIC (qwerty) |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ | standardowy |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | USB 3.0 typ C, HDMI |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura |
| Typ matrycy | IPS |
| Model procesora | Intel Core i5-8250U |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2400 |
| Interfejs dysku | M.2 |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 620 |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera, czytnik kart pamięci |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Zawiera baterie | tak |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Pamięć karty graficznej | 128 MB |
| Model | ThinkPad L580 |
| Kod producenta | ThinkPad L580 |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.70 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.5 GHz |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 1 |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
O przedmiocie
Oferta: 9a376489-a23d-49fd-b6d6-a21c357696ef
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2307)
Laptopy Kielce
 
(545)
Laptopy Lublin
 
(214)
Laptopy Gliwice
 
(95)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(20)
Laptopy Mysłowice
 
(20)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)