| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | R500 |
| Marka | IBM, Lenovo |
| Model | ThinkPad |
| Przekątna ekranu | 15.40 " |
| Seria procesora | Intel Core 2 Duo |
| Wielkość pamięci RAM | brak |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1280 x 800 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ dysku twardego | brak |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | brak systemu |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | USB 2.0, D-Sub (VGA), DisplayPort, minijack 3,5 mm (audio) |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Multimedia | czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4e08772c-f8e0-436b-85c6-b48a859e0b59
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2239)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Żywiec
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Szczecinek
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)