| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | R500 |
| Marka | IBM, Lenovo |
| Model | ThinkPad |
| Przekątna ekranu | 15.40 " |
| Seria procesora | Intel Core 2 Duo |
| Wielkość pamięci RAM | brak |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1280 x 800 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ dysku twardego | brak |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | brak systemu |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | USB 2.0, D-Sub (VGA), DisplayPort, minijack 3,5 mm (audio) |
| Komunikacja | Wi-Fi, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4d78983a-2968-4c5d-bfc2-98442ad042b9
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2249)
Laptopy Kielce
 
(622)
Laptopy Lublin
 
(207)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Nowa Wola
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Myszków
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)