O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Układ klawiatury | International English (qwerty) |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Typ napędu | brak |
| Ekran dotykowy | nie |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.5 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 16 MB |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.9 GHz |
| Seria procesora | AMD Ryzen 5 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Powłoka matrycy | antyrefleksyjna |
| Interfejs dysku | M.2, M.2 PCIe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Marka | Lenovo |
| Typ | standardowy |
| Model | T14 Gen 33 |
| Kolor | szary |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Zawiera baterie | tak |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 6400 |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon 660M |
| Liczba slotów RAM | 0 |
| Typ matrycy | IPS |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a43b4540-a7f0-46a0-829d-ae0c5e880967
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2271)
Laptopy Kielce
 
(518)
Laptopy Lublin
 
(226)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Szczecinek
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Łosice
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Opalenica
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)