| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Lenovo |
| Model | T440s |
| Typ | standardowy |
| Przekątna ekranu | 14 " |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-4300U |
| Wielkość pamięci RAM | 12 GB |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9ec96c11-4fbf-4415-98ec-723e7d279e7c
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2316)
Laptopy Kielce
 
(521)
Laptopy Lublin
 
(230)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Jarosław
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(5)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)